O hotelu

Wakacje dla Zwierząt to przytulny hotel dla psów, kotów oraz innych zwierząt domowych.

Hotel mieści się w spokojnej i malowniczej miejscowości Eminów, zaledwie 20 km od Tomaszowa Mazowieckiego i 30 km od Łodzi, Piotrkowa Trybunalskiego oraz Rawy Mazowieckiej. Dookoła hotelu są lasy i łąki, które sprzyjają długim spacerom oraz rzeczka, w której nasi goście mogą się ochłodzić w upalne dni. Dla tych z Państwa, którzy nie mogą lub nie mają czasu przyjechać do nas osobiście ze swoim pupilem oferujemy także odbiór zwierzaka z domu, a po wakacjach spędzonych z nami odwiezienie z powrotem do Państwa.

Zwierzaki są pod stałą opieką technika weterynarii, który czuwa nad ich bezpieczeństwem i dobrym samopoczuciem. Przyjmujemy maksymalnie 8 psów jednocześnie, gwarantujemy codzienne długie spacery oraz zabawy na dużym, ogrodzonym terenie. Dla naszych gości posiadamy komfortowe miejsca wewnątrz ocieplonego budynku oraz w kojcach zewnętrznych, które są zadaszone, posiadają drewnianą podłogę oraz ocieplone budy.

Dla zwierzaków bardzo źle znoszących rozłąkę z właścicielem istnieje możliwość pobytu razem z nami w domu.

Przyjmujemy także zwierzaki na czas rekonwalescencji m.in. po zabiegach lub operacjach, które wymagają całodobowej i specjalistycznej opieki (m.in. podawania leków, zmian opatrunków).

Dodatkowo oferujemy zabiegi pielęgnacyjne m.in. kąpiel, czesanie, obcinanie pazurów, czyszczenie uszu.